Кристијано Роналдо

  во

  Ванда Нара како сопруга на Мауро Икарди често знае да се најде во фокусот на вниманието со провокативни фотографии на социјалните мрежи, но со оглед на тоа што ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Белгијскиот фудбалер Еден Азар веќе долго време се поврзува со Реал Мадрид, а тие шпекулации добија интензитет откако Сантијаго Бернабеу го напушти Кристијано ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Сите оние кои со големо внимание ги следеа сите случувања пред и после европскиот Супер куп кој се одигра во Скопје минатата година сигурно се сеќаваат на ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Напаѓачот на Јувентус, Кристијано Роналдо, посака повторно да заигра во ист тим со Вејн Руни. Според Португалецот, Руни е одличен фудбалер. Напаѓачот во ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Напаѓачот на Јувентус, Кристијано Роналдо, посака повторно да заигра во ист тим со Вејн Руни. Според Португалецот, Руни е одличен фудбалер. Напаѓачот во ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Напаѓачот на Јувентус, Кристијано Роналдо, посака повторно да заигра во ист тим со Вејн Руни. Според Португалецот, Руни е одличен фудбалер. Напаѓачот во ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Напаѓачот на Јувентус, Кристијано Роналдо, посака повторно да заигра во ист тим со Вејн Руни. Според Португалецот, Руни е одличен фудбалер.Напаѓачот во ...
  сите 14 | | | веќе видена

  „Јас никогаш не би се вљубил во девојка од Ла Коруња. А ако син ми почне да навива за Депортиво би го избркал од дома и би го пратил да работи во каменолом“, ...
  сите 3 | | | веќе видена