Кристијано Роналдо

  во

  Хамес Родригез имаше ветувачка прва сезона како член на Баерн Минхен во ситуација кога тренер на тимот беше Јуп Хајнкес, но дефинитивно, оваа вторава не е ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Кристијано Роналдо отсекогаш бил фудбалска фигура за кого сите се заинтересирани, па дури и кога треба да му се честита роденден. Тој вчера го прослави 33 ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Ѕвездата на Челзи, Еден Азар вчера призна дека веќе донел одлука за својата иднина. Во изминатиов период, белгискиот репрезентативец постојано е поврзуван за ...
  сите 46 | | | веќе видена

  Ѕвездата на Челзи, Еден Азар вчера призна дека веќе донел одлука за својата иднина.Во изминатиов период, белгискиот репрезентативец постојано е поврзуван за ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Ѕвездата на Челзи, Еден Азар вчера призна дека веќе донел одлука за својата иднина. Во изминатиов период, белгискиот репрезентативец постојано е поврзуван за ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Кристијано Роналдо вчера наполни 34 години, од Реал Мадрид се пресели во Јувентус каде игра одлично, сезонава на 22 натпревари постигна 17 голови на што ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Ѕвездата на Челзи, Еден Азар вчера призна дека веќе донел одлука за својата иднина. Во изминатиов период, белгискиот репрезентативец постојано е поврзуван за ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Кристијано Роналдо вчера го прослави 34 роденден, а со игрите кои ги покажува, Португалецот сигурно нема во скоро време да оди во пензија. По девет години ...
  сите 78 | | | веќе видена

  Ѕвездата на Челзи, Еден Азар вчера призна дека веќе донел одлука за својата иднина. Во изминатиов период, белгискиот репрезентативец постојано е поврзуван за ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Герет Бејл не ја криеше фрустрацијата откако две големи финалиња во Лигата на шампионите ги започна од клупата за резерви, а во изминативе неколку месеци ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Најдобриот светски фудбалер, Португалецот Кристијано Роналдо ќе дојде во Македонија, најави Сефер Цаноски, сопственикот на ФОН Универзитетот на својот Фејсбук ...
  сите 86 | | | веќе видена

  Хамес Родригез имаше ветувачка прва сезона како член на Баерн Минхен во ситуација кога тренер на тимот беше Јуп Хајнкес, но дефинитивно, оваа вторава не е ...
  сите 18 | | | веќе видена