Кристен

  во

  Години откако жени прв пат се појавија да го обвинуваат тогашниот кандидат за претседател на САД Доналд Трамп за сексуално злоставување или малтретирање, ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Холивудската актерка и горда мајка на 7-годишната Линколн и 5-годишната Делта, Кристен Бел, раскажала дека нејзините ќерки се толку навикнати на вкусот на пиво ...
  сите 5 | | | веќе видена

   Иако во светот на шоу-бизнисот има повеќе разводи и афери отколку среќни врски, некои славни успеваат да му избегаат на ова „проклетство“. Постојат многу ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Неколку бротчиња потонаа во езеро во Тексас за време на парадата за поддршка на претседателската кампања на Доналд Трамп. Властите кажаа дека во езерото Тревис ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Во германскиот град Золинген, 27-годишна мајка се обидела да отруе 5 од своите 6 деца, пред да се обиде да си го одземе животот со фрлање под воз. Не ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Во германскиот град Золинген, 27-годишна мајка отру 5 од своите 6 деца, пред да се обиде да си го одземе животот со фрлање под воз. Работниците од Брза помош ...
  сите 18 | | | веќе видена

   Какви се ѕвездите „по дома“? Како се забавуваат во слободно време и како изгледаат кога се шетаат во опуштено издание? И тие носат маски, и тие се ...
  сите 15 | | | веќе видена

   Кои од славните дами може да не ги препознаете на улица? Кои се комплетно релаксирани и си шетаат со подочници, акни и несредена коса? Од несредна коса до ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Принцезата Диена влезе во историјата многупати како икона со што стана планетарно најомилениот член на британското кралско семејство некогаш. Диана никогаш не ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Свалбард, норвешкиот архипелаг на Арктикот, денеска го собори апсолутниот температурен рекорд, достигнувајќи 22 степени Целзиусови, објави норвешкиот ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Температурата на Свалбард (Шпицбершки Острови), норвешкиот архипелаг на Арктикот, во саботата го сруши апсолутниот рекорд, достигнувајќи 22 Целзиусови степени, ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Температурата на Свалбард (Шпицбершки Острови), норвешкиот архипелаг на Арктикот, во саботата го сруши апсолутниот рекорд, достигнувајќи 22 Целзиусови степени, ...
  сите 9 | | | веќе видена