Крег

  во

  Режисерот Баз Лурман долго трагал по актер кој ќе го отелотвори Елвис Присли во неговиот биографски филм, а сега е познато дека улогата на кралот на рокенролот ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Даниел Крег за последен пат ќе се појави во улогата на Џејмс Бонд во филмот што моментално се снима, а потоа тајниот агент 007 ќе биде жена и тоа црномуреста. ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Погледнете во апартманот на Крег Дејвид во Мајами, кој дефинитивно ќе ви го одземе здивот. Британскиот пејач Крег Дејвид одлучил да го продаде својот луксузен ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Џозефин Ситенфелд се занимава со фотографија со години, а за време на студирањето на Универзитетот Принстон направила неколку портрети на нејзините пријатели. ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Британската пејачка, модел и актерка, Грејс Џонс ја напушти сцената на новиот филм „Џејмс Бонд“, само неколку минути откако се појави на неа. По повредите на ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Легендарната Тина Тарнер признала дека и ден-денес ја преплавуваат емоции кога размислува за покојниот сопруг Ајк, кој ја злоставувал и тепал, и дека колку и ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Рами Малек, оскаровецот со египетско потекло, потврдил дека ја прифатил улогата на негативец во новиот филм за Џејмс Бонд, но дури откако се уверил дека ликот ...
  сите 3 | | | веќе видена