Кралскиот

  во

   Камери има секогаш и секаде, а луѓето прават селфиња со кралицата Елизабета дури и кога не ѝ е денот. Сигурно и вие имате впечаток дека кралскиот живот е ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Спортскиот директор на Рома, Мончи очигледно веќе работи на засилувањата што овој клуб ќе се обиде да ги донесе во трансфер периодот во јануари. Волчицата беше ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Пред неколку недели, највисокото фудбалско тело во Европа му ја додели најпрестижната награда на Лука Модриќ кој беше дел од феноменалниот успех на Реал Мадрид ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Герет Бејл одработи ексклузивно интервју за реномираниот англиски таблоид „Дејли меил“, од кое сепак првично се издвојува една изјава која ја даде велшката ...
  сите 68 | | | веќе видена