Кралскиот

  во

  Реал Мадрид во наредните денови треба да потпише договор со Ексекиел Паласиос, кој ќе пристигне на „Сантијаго бернбабеу“ во јануари. Младиот фудбалер на Ривер ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Бременоста на Меган Маркл веќе со недели ги полни страниците на британските таблоиди, а обожавателите на кралското семејство сакаат да го знаат секој детаљ. ...
  сите 38 | | | веќе видена

  Новиот тренер на Реал Мадрид, Солари одлично ја започна авантурата во „кралскиот“ клуб, но во следните недели ќе има големи проблеми со повредени фудбалери. ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Тоа што се најавуваше во изминатите денови, сега доби и официјална потврда. Бившиот спортски директор на Јувентус се сели во редовите на Интер. Денес Марота и ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Децата од урбани средини чии мајки страдале од депресија за време на бременоста, имаат поголеми изгледи во текот на животот да развијат некакво нарушување во ...
  сите 4 | | | веќе видена