КПР

  во

  Екипата на Ливерпул е на првото место во Премиер лигата, но со еден натпревар повеќе од второпласираниот Манчестер Сити кој во средба го игра дуелот на ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Белата куќа прво најави заедничка изјава на претседателите Доналд Трамп и Ким Јонг Ун во Виетнам. Но, до тоа не дојде - самитот заврши предвреме. Церемонијата ...
  сите 162 | | | веќе видена

  Присуството на Јувентус и Баерн Минхен ја збогатува денешната петочна понуда. Овие европски гиганти ќе се обидат да победат без да потрошат премногу од своите ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Поранешниот асистент на легендарниот Сер Алекс Фергусон во Манчестер Јунајтед, Стив Мекларен ја прокоментира работата на актуелниот менаџер, Оле Гунар Солскјер ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Поранешниот асистент на легендарниот Сер Алекс Фергусон во Манчестер Јунајтед, Стив Мекларен ја прокоментира работата на актуелниот менаџер, Оле Гунар Солскјер ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Поранешниот селектор на репрезентацијата на Англија, Стив Мекларен го коментираше можното назначување на Оле Гунар Солскјер како перманентен тренер на ...
  сите 116 | | | веќе видена

  Поранешниот селектор на репрезентацијата на Англија, Стив Мекларен го коментираше можното назначување на Оле Гунар Солскјер како перманентен тренер на ...
  сите 35 | | | веќе видена