Кожуф

    во

    Фудбалерите на Победа нижат победи против второлигашите во подготвителниот период пред стартот на пролетниот дел од шампионатот. По победите над Кожуф (1-0) и ...
    сите 17 | | | веќе видена

    Фудбалерите на Ренова славеа против Пелистер со убедливи 4-0 на пријателскиот натпревар игран во Охрид. „Гипсарите“ до триумфот дојдоа со погодоците на Влатко ...
    сите 10 | | | веќе видена