Кортни

  во

  Младата македонска дизајнерка Стефанија Насеска Попадинец е нашата нова соговорничка во рубриката „Приказни од градот". Во разговорот со неа отворивме различни ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Кејтли Џенер остана без својата вила во Малибу, откако страшниот пожар кој ја зафати Калифорнија ја проголта нејзината вила. Поради пожарот се иселија и ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Кејтли Џенер остана без својата вила во Малибу, откако страшниот пожар кој ја зафати Калифорнија ја проголта нејзината вила. Поради пожарот се иселија и ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Кој би рекол дека Ким и Кортни можеби за прв пат во животот одлучија да не предизвикуваат внимание со провокативен стајлинг. Ким и Кортни Кардашијан буквално ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Извесно време се шушка за новото момче на 39-годишната Кортни Кардашијан, коe е речиси дупло помладo од неа... Лука Сабат е 20-годишното момче со кое Кортни во ...
  сите 11 | | | веќе видена

   Извесно време се шушка за новото момче на 39-годишната Кортни Кардашијан, кој е речиси дупло помлад од неа. Лука Сабат е 20-годишното момче со кое Кортни во ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Иако и двете неодамна се породија со бебиња кои го зголемија бројот на кланот Кардашијан/Џенер, Кајли и Кло брзо се вратија во топ форма. Тоа го докажаа и со ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Токму кога нивните фанови Ќе помислат дека повеќе нема со што да ги изненадат, тие токму тоа го прават. Холивудските миленици или барем нивните стилисти, ...
  сите 23 | | | веќе видена

   Постојат ѕвезди за кои не важат кодексите на женското пријателство. Тие започнаа емотивна врска со поранешните партнери на своите блиски пријателки. И не ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Во емисијата на Алек Болдвин, 38 годишната Ким Кардашијан се потсети на моментите кога за прв пат го здогледала својот очув Брус Џенер облечен во женска ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Во емисијата на Алек Болдвин, 38 годишната Ким Кардашијан се потсети на моментите кога за прв пат го здогледала својот очув Брус Џенер облечен во женска ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Официјални претставници на Амбасадата на САД во Сараево вршат притисок врз Обвинителството на БиХ да подигне обвинение против новоизбраниот српски член на ...
  сите 13 | | | веќе видена