Кориере

  во

  Според пишувањата на италијанските медиуми, Милан е заинтересиран да го врати Александре Пато во јануари. Бразилецот помина пет и пол сезони во Милан помеѓу ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Според пишувањата на италијанските медиуми, Милан е заинтересиран да го врати Александре Пато во јануари. Италија Бразилецот помина пет и пол сезони во Милан ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Според пишувањата на италијанските медиуми, Милан е заинтересиран да го врати Александре Пато во јануари. Бразилецот помина пет и пол сезони во Милан помеѓу ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Напаѓачот на Лос Анџелес Галакси, Златан Ибрахимовиќ, води разговори со калчолигашот Милан. Според „Кориере дела Сера“, 37-годишниот Швеѓанец сé уште не се ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Фудбалерот на Аталанта, Јосип Иличиќ во интервју за „Кориере дело Спорт“ истакна дека стравувал дека ќе му се случи тоа што му се случи на Давиде Астори и дека ...
  | | веќе видена

  Според „Калчомеркато“ поранешниот член на одборот на Јувентус, Џузепе Бепе Марота наскоро ќе има нова работа. Наводно Марота се согласил да стане нов генерален ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Интер има големи планови со новиот претседател Стивен Жанг, а прв чекор на најмладиот претседател во историјата (27 години) на „нероаѕурите“ веројатно ќе биде ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Според „Калчомеркато“ поранешниот член на одборот на Јувентус, Џузепе Бепе Марота наскоро ќе има нова работа. Наводно Марота се согласил да стане нов генерален ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Интер има големи планови со новиот претседател Стивен Жанг, а прв чекор на најмладиот претседател во историјата (27 години) на „нероаѕурите“ веројатно ќе биде ...
  сите 21 | | | веќе видена