Континентал

  во

  Вијадукт Трејд Дооел известува дека ќе се започне со изведување на градежни активности на дел од бул. “Крсте Петков Мисирков” од крстосница Судска палата до ...
  сите 148 | | | веќе видена

  Ветеринарната комора, Агенцијата за храна и ветеринарство и Факултетот за ветеринарна медицина утре ќе одржат итен состанок со цел координација на активностите ...
  сите 142 | | | веќе видена

  Вчера на социјалните мрежи масовно се споделуваше видеото на кое се гледа како таксист напаѓа жена која се обидува да му направи штета на автомобилот. Во ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Вчера на социјалните мрежи масовно се споделуваше видеото на кое се гледа како таксист напаѓа жена која се обидува да му направи штета на автомобилот. Во ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Немил настан кој завчера се случил во Скопје, вчера ги преплави социјалните мрежи и предизвика жестоки реакции кај многумина. Ќе има ли кривична одговорност за ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Инцидентот во Скопје кој ги преплави социјалните мрежи, вчера бил пријавен во полиција.-Пријавен е вчера, велат од МВР за КУРИР и повеќе детали најавуваат за ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Инцидентот во Скопје кој ги преплави социјалните мрежи, вчера бил пријавен во полиција. -Пријавен е вчера, велат од МВР за КУРИР и повеќе детали најавуваат за ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Една жена беше жртва на насилство во Скопје, во близина на Пластичарската улица. Видеото од немилиот настан е објавено на социјалните мрежи каде е објаснето ...
  сите 38 | | | веќе видена

  Утрово на Твитер се појави видео од инцидент кој се случил на улицата во близина на хотел “Континентал”. На видеото се гледа како маж, кој наводно е таксист, ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Една жена беше жртва на насилство во Скопје, во близина на хотел „Континентал“ Видеото од немилиот настан е објавено на социјалните мрежи каде е објаснето дека ...
  сите 48 | | | веќе видена