Колин

  во

  Холивудскиот актер Колин Фарел е познат како голем заводник и шармер кој кај женската публика, но и кај добар дел од неговите колешки, ужива статус на неодолив ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Руските власти ги споредија американските обвинувања против Иран со лажните обвинувања поради кои беше извршена инвазија на Ирак во 2003-та година. Портпаролот ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Американската фудбалска репрезентативка, Меган Рапино, одбила да ја пее националната химна на натпреварот помеѓу САД и Тајланд и на тој начин го продолжила ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Тие двајца биле неверојатен спој, а верувале или не, се запознале во болница. Колин Фарел е заводник кој крши срца ширум светот, нема девојка која не кажала ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Во своите дваесети години тој бил приклештен од пороците, па им подлегнал на алкохолот и дрогата. Актерот Колин Фарел откри за „Мирор“ дека бил толку мамурен ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Колин ги фотографирала своите синови не помислувајќи дека јавноста строго ќе ја осуди таа фотографија. Фотографијата на сопругата на познатиот фудбалер Вејн ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Познатата американска актерка и манекенка Ел Фенинг на Филмскиот фестивал во Кан падна во несвест поради тоа што фустанот и бил претесен. Пред два дена 21- ...
  сите 50 | | | веќе видена

  Ел на Филмскиот фестивал во Кан падна во несвест поради тоа што фустанот и бил претесен. Пред два дена 21- годишната актерка беше на свечена вечера на која ...
  сите 53 | | | веќе видена

  Таа зад себе има два пропаднати брака, кои и траеа по три години. Холивудската глумица Скарлет Јохансон важи за една од најубавите, но и најинтригантните жени ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Полицијата од Тексас уапси 46-годишен маж, кој влегувал во собите на старици во домови за стари лица, ги задушувал и потоа им ги крадел вредните предмети. ...
  сите 2 | | | веќе видена