Кочани

  во

  На пукањето што се случи вчера околу 17 часот во угостителски објект во Кочани, а во кое едно лице беше рането, претходела расправија. Напаѓачот, кој е под ...
  сите 70 | | | веќе видена

  Надлежен јавен обвинител заедно со увидни екипи од Министерството за внатрешни работи синоќа го заврши увидот на лице место во угостителски објект во Кочани, ...
  сите 70 | | | веќе видена

  Надлежен јавен обвинител заедно со увидни екипи од Министерството за внатрешни работи синоќа го заврши увидот на лице место во угостителски објект во Кочани, ...
  сите 70 | | | веќе видена

  Раст на БДП од 3,2 отсто, па и поголем, интензивна градба на патната и железничката инфраструктура, гасоводот и на обновливи извори на енергија, како и ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Скопје, 19 јануари 2019 (МИА) – Основното јавно обвинителство Кочани го гони за убиство лицето кое вчера пукаше во угостителски објект, а во моментов е ...
  сите 70 | | | веќе видена

  Основното јавно обвинителство Кочани го гони за убиство лицето кое вчера пукаше во угостителски објект, а во моментов е недостапен на органите на прогонот. – ...
  сите 70 | | | веќе видена

  На пукањето што се случи вчера околу 17 часот во угостителски објект во Кочани, а во кое едно лице беше рането, претходела расправија. Напаѓачот, кој е под ...
  сите 70 | | | веќе видена

  Дваесет и две годишниот Ристе Ристов имаше најмногу среќа да го извади крстот од водите на Кочанска Река во рамки на одбележувањето на празникот Богојавление ...
  сите 375 | | | веќе видена

  Како што претходно ексклузивно објави 1ТВ немил настан се случи денеска во Кочани. Имено, Драган Делски, кој е дел од актуелното обезбедување на поранешниот ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Вчера околу 17:15 часот во Полициската станица Кочани било пријавено дека во угостителски објект на улица „Димитар Влахов“ во Кочани, по претходна расправија ...
  сите 70 | | | веќе видена

  Вчера околу 17:15 часот во Полициската станица Кочани било пријавено дека во угостителски објект на улица „Димитар Влахов“ во Кочани, по претходна расправија ...
  сите 70 | | | веќе видена

  На магистралниот пат Кичево-Охрид, вчера во 08:30 часот товарно возило „Форд Транзит“ со скопски регистарски ознаки, управувано од А.Б.(44) од Скопје, излетало ...
  сите 85 | | | веќе видена