Кочани

  во

  На видео каналот на „Јутјуб“ на Мотика.ком.мк е споделено видео, на кое се гледа како група млади лица за забавуваат на снежните покривки на улиците во ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Секторот за внатрешни работи Скопје – Единица за недозволена трговија – Одделение за недозволена трговија со дрога, до надлежното Основно јавно обвинителство – ...
  сите 80 | | | веќе видена

  ЕКИПА во Минхен, Стеван Цаневски Ракометарите имаат голема поддршка во Минхен, а на трибините во „Олимпија Хале“ забележавме и добро познати лица од ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Оппштина Кочани доби 1,96 милиони денари за реконструкција на полскиот пат во месноста Кривулица, во атарот на селото Тркање. Средствата се одобрени од ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Општина Кочани доби 1,96 милиони денари за реконструкција на полскиот пат во месноста Кривулица, во атарот на селото Тркање. Средствата се одобрени од ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Ниските температури во изминатиот период придонесоа изутрината да биде регистрирана максимална потрошувачка на геотермална вода од системот „Геотерма“ во ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Општина Кочани доби 1,96 милиони денари за реконструкција на полскиот пат во месноста Кривулица, во атарот на селото Тркање. Средствата се одобрени од ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Ниските температури во изминатиот период придонесоа изутрината да биде регистрирана максимална потрошувачка на геотермална вода од системот „Геотерма“ во ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Имав преголема желба да останам бремена. Ми доцнеше 7 дена, зедов тест и беше позитивен. Закажав преглед кај д-р A. K., мојот матичен гинеколог во Кочани. ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Полицајци биле нападнати во Виница при вршење службени дејства. Како што информира МВР, надворешната канцеларија за криминалистички работи Виница поднесе ...
  сите 23 | | | веќе видена