Коби

  во

  Хјустон Рокетс дојде до 25 победа во 43 сезонски меч во оваа сезона, а за тоа најзаслужен е лудиот Џејмс Харден кој уште еднаш покажа дека е во извонредна ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Изгледа дека повредите на неговите соиграчи само дополнително го мотивираат Џејмс Харден, кој откако дозна дека Крис Пол ќе пропушти подолг период од сезоната ...
  сите 116 | | | веќе видена

  Сите фанови на кошарката знаат дека Коби Брајант уживаше во статусот на суперѕвезда во играчите денови во Лос Анџелес Лејкерс, но малкумина ги знаат неговите ...
  сите 8 | | | веќе видена