Клуни

  во

  Војвотката од Сасекс во Њујорк допатувала со приватен авион . Патувањето ја чинело околу половина милион долари , што ги разлути активистите , кои работат со ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Војвотката од Сасекс одлучила во тајност да отпатува во Њујорк, но не само што не било тајно, туку новинарите веднаш ја откриле и причината за нејзиното ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Војвотката од Сасекс Меган Маркл ги изненади медиумите кога пред неколку дена се појави во Њујорк. По многу шпекулации за целта на нејзиното патување, Меган ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Сопругата на принцот Хари, Меган Маркл пристигнала во Њујорк за да се види и дружи со своите пријатели пред породувањето. Во тоа име нејзините најблиски ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Сопругата на принцот Хари, војвотката Меган Маркл, изминативе денови престојуваше во Њујорк каде се одржа забавата пред раѓањето на нејзиното бебе кое го ...
  сите 39 | | | веќе видена

   По забавата која Серена Вилијамс и Амал Клуни ја организираа за првото кралско бебе на Меган Маркл во најлуксузната хотелска соба во САД, која чини 75.000 ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Организаторите на церемонијата на доделување на филмските награди Оскар се откажаа од намерата четири статуетки да се доделат за време на рекламите во текот на ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Џорџ Клуни, Бред Пит и Роберт Де Ниро вчера го поддржаа протестот во Холивуд против плановите на организаторите на Оскар, наградите за најдобра фотографија, ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Џорџ Клуни, Бред Пит и Роберт Дениро го поддржале протестот против плановите на организаторот на Оскар, наградите за најдобра фотографија, монтажа и некои ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Џорџ Клони, Бред Пит и Роберт Де Ниро вчера го поддржаа протестот во Холивуд против плановите на организаторите на Оскар, наградите за најдобра фотографија, ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Џорџ Клони, Бред Пит и Роберт Де Ниро вчера го поддржаа протестот во Холивуд против плановите на организаторите на Оскар, наградите за најдобра фотографија, ...
  сите 28 | | | веќе видена