Клоп

  во

  Менаџерот на Ливерпул, Јирген Клоп ги предупреди навивачите да не очекуваат спектакуларни трансфери во текот на летото. Во последните години тој потроши околу ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Менаџерот на Ливерпул, Јирген Клоп ги предупреди навивачите да не очекуваат спектакуларни трансфери во текот на летото. Во последните години тој потроши околу ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Заврши сагата со Гризман, заврши сагата со Де Лихт, а до крајот на преодниот рок изгледа најмногу ќе се пишува за Нејмар. Бидете во тек и следете се што се ...
  сите 90 | | | веќе видена

  Менаџерот на Ливерпул, Јирген Клоп ги предупреди навивачите да не очекуваат спектакуларни трансфери во текот на летото. Во последните години тој потроши околу ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Менаџерот на Ливерпул, Јирген Клоп ги предупреди навивачите да не очекуваат спектакуларни трансфери во текот на летото. Во последните години тој потроши околу ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Менаџерот на Ливерпул, Јирген Клоп ги предупреди навивачите да не очекуваат спектакуларни трансфери во текот на летото. Во последните години тој потроши околу ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Менаџерот на Ливерпул, Јирген Клоп ги предупреди навивачите да не очекуваат спектакуларни трансфери во текот на летото. Во последните години тој потроши околу ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Легендата на англискиот фудбал, Вејн Руни го смета Јирген Клоп за еден од најдобрите менаџери на денешницата. Руни кој е роден во Ливерпул во детството бил ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Екскапитенот на Манчестер јунајтед, Вејн Руни, за германските медиуми го испофали тренерот Јирген Клоп и рече дека секој фудбалер би сакал да игра за таков ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Јирген Клоп во 2015 година пристигна во Ливерпул, а годинава успеа со „црвените“ да триумфира во Лигата на шампионите, додека во Премиер лигата остана покус за ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Многу во последно време се пишуваше за тоа дека Дејан Ловрен ќе премине во редовите на Милан, а денес пристигна нова потврда дека се работи на овој трансфер. ...
  сите 4 | | | веќе видена