Клиперс

  во

  Повторно хакерите нападнаа лице од шоу-бизнисот, но овој пат жртвата беше една од ѕвездите на Кардашиан фамилијата. Станува збор за Кендал Џенер, која хакерот ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Леброн Џејмс и Ленс Стевенсон оваа сезона ќе бидат соиграчи во Лос Анџелес Лејкерс, но сите оние кои добро ја пратат НБА лигата подолго време многу добро знаат ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Се почесто и почесто сме сведоци дека големите НБА ѕвезди ги менуваат клубовите, односно преминуваат од една во друга средина се со цел што побрзо да дојда до ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Раководството на НБА лигата како по обичај секоја година ги прогласува најуспешните на крајот од сезоната. Така и овој пат, беа прогласени сите најдобри ...
  сите 2 | | | веќе видена