Кипар

  во

  Полициски службеници спроведоа рации во седум држави во Европа, откако белгиски обвинители побараа истрага за измами и местење фудбалски натпревари. Вкупно 220 ...
  сите 60 | | | веќе видена

  Ова е веста што ја соопштија белгиските власти денеска околу пладне. Десет белгиски клубови од Лига 1А: Стандард, Андерлехт, Бриж и Генк.... биле под истрага. ...
  сите 61 | | | веќе видена

  Федералната јавна обвинителска канцеларија во Брисел објави дека во Белгија се случиле 44 рации, а уште 13 во Франција, Луксембург, Кипар, Црна Гора, Србија и ...
  сите 62 | | | веќе видена

  Компанијата Magniflex е синоним за компанија за добар сон и е една од ретките компании која се грижи за начинот на кој производите се транспортираат и за тоа, ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Полициски службеници спроведоа рации во седум држави во Европа, откако белгиски обвинители побараа истрага за измами и местење фудбалски натпревари.Вкупно 220 ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Полициски службеници спроведоа рации во седум држави во Европа, откако белгиски обвинители побараа истрага за измами и местење фудбалски натпревари. Вкупно 220 ...
  сите 67 | | | веќе видена

  Полициски службеници спроведоа рации во седум држави во Европа, откако белгиски обвинители побараа истрага за измами и местење фудбалски натпревари. Вкупно 220 ...
  сите 67 | | | веќе видена

  Грчкиот министер за одбрана Панос Каменос предлага потпишување меѓудржавни безбедносни договори за решавање на проблемите и стабилност во регионот. По средбата ...
  сите 110 | | | веќе видена

  Неколку познати белгиски фудбалски клубови се предмет на полициска истрага за наводни измами, вклучувајќи и трансфер на играчи, информира Би-би-си. Се ...
  сите 69 | | | веќе видена

  Грчкиот министер за одбрана Панос Каменос предлага потпишување меѓудржавни безбедносни договори за решавање на проблемите и стабилност во регионот. По ...
  сите 112 | | | веќе видена

  Најмалку 44 рации и апсења во Белгија и 13 во странство, вклучително и Македонија, се спроведени во рамки на истрагите на повеќе белгиски полициски единици за ...
  сите 70 | | | веќе видена

  Полициски службеници спроведоа рации во седум држави во Европа, откако белгиски обвинители побараа истрага за измами и местење фудбалски натпревари. Вкупно 220 ...
  сите 71 | | | веќе видена

  Полициски службеници спроведоа рации во седум држави во Европа, откако белгиски обвинители побараа истрага за измами и местење фудбалски натпревари. Вкупно 220 ...
  сите 74 | | | веќе видена

  Полициски службеници спроведоа рации во седум држави во Европа, откако белгиски обвинители побараа истрага за измами и местење фудбалски натпревари.Вкупно 220 ...
  сите 76 | | | веќе видена

  Утрово во фудбалскиот свет избувна големата афера во белгискиот фудбал во која под истрага се најголемите белгиски клубови како Андерлехт, Гент, Гент, Бриж… ...
  сите 76 | | | веќе видена

  Утрово во фудбалскиот свет избувна големата афера во белгискиот фудбал во која под истрага се најголемите белгиски клубови како Андерлехт, Гент, Гент, Бриж… ...
  сите 77 | | | веќе видена