Кипар

  во

  Повредата во грчко - руските односи е неопходно да се излекува колку е можно побргу со добро проучени, трезвени, а не со импулсивни постапки, изјави Јоргос ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Повредата во грчко – руските односи е неопходно да се излекува колку е можно побргу со добро проучени, трезвени, а не со импулсивни постапки, изјави Јоргос ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Повредата во грчко – руските односи е неопходно да се излекува колку е можно побргу со добро проучени, трезвени, а не со импулсивни постапки, изјави Јоргос ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Вчеравечер се одираа 34 натпревари од третото квалификациско коло од Лигата на Европа, во кој имаше неколку изненадувања. Силниот Зенит Санкт Петербург беше ...
  сите 50 | | | веќе видена

  Вчеравечер се одираа 34 натпревари од третото квалификациско коло од Лигата на Европа, во кој имаше неколку изненадувања. Силниот Зенит Санкт Петербург беше ...
  сите 57 | | | веќе видена

  Силниот Зенит Санкт Петербург беше декласиран со 4:0 на гостувањето во Белорусија кај Динамо Минск, а со истиот резултат беше поразен холандски Феенорд во ...
  сите 60 | | | веќе видена

  Македонските интернационалци со своите клубови во првите натпревари од третото квалификациско коло, а најблиску до плеј-офот се наоѓа Даниел Аврамовски. Тој го ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Холандското засилување на Црвена звезда, Лоренцо Ебесилио доживеа неверојатна сцена во Русија, објавува рускиот портал „Спорт експрес“, објаснувајќи дека во ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Натпреварот од квалификациите за Лига Европа помеѓу Штурм и АЕК Ларнака беше прекинат во второто полувреме, откако беше повреден линискиот судија. Навивачите ...
  сите 75 | | | веќе видена