Кипар

  во

  Команијата за стратегиски комуникации од Белфаст Северна Ирска, „Стратагем интернешнл“, ќе ѝ помага на македонската влада во кампањата која има цел успешен ...
  сите 38 | | | веќе видена

  На социјалните мрежи се појавија снимки од забавата на Цеца , на која се гледа како во опуштена атмосфера се забавува на јахта. Цеца е на одмор на Кипар , од ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Заедно се венчаваа синот и ќерките на Богољуб Кариќ , познат српски бизнисмен и поранешен кандидат за претседател на Србија. На свадбата присуствуваат 800 ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Познатиот бизнисмен и политичар , Богољуб Кариќ денеска ги омажи трите ќерки и синот. Заедно се венчаваа синот и ќерките на Богољуб Кариќ , познат српски ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Чанта со палестинското знаме и фотографии остави член на анархистичката група „Рубикон“ во дворот на една од зградите на грчкото МНР. „Интервенцијата“, како ...
  | | веќе видена

  Чанта со палестинското знаме и фотографии остави член на анархистичката група „Рубикон“ во дворот на една од зградите на грчкото МНР. „Интервенцијата“, како ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Заштитничка и покров на хрисгијанскиот род Како Мајка на Синот Божји, таа има најголема слобода и моќ пред престолот Божји, и нејзе Црквата, по Бога, најмногу ...
  сите 25 | | | веќе видена