Кипар

  во

  Балканската музичка легенда Светлана Ражнатовиќ Цеца повторно овие денови е во центарот на вниманието додека летува во својот дом на Кипар. Таа на својот ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Познатата српска пејачка Цеца Ражнатовиќ веќе некое време ужива во својата вила на Кипар , а и овој пат таа не ги заборави своите обожаватели кои ги има од ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Министерот за култура Асаф Адеми денеска оствари средба со претставници на културно уметничкото друштво „Каршиака“ кои се организатори на 12-тиот Меѓународен ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Министерот за култура Асаф Адеми, денеска, во просториите на Министерството за култура оствари кратка средба со претставници на културно уметничкото друштво ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Команијата за стратегиски комуникации од Белфаст, Северна Ирска, „Стратагем интернешнл“, ќе ѝ помага на македонската влада во кампањата чијашто цел е успешен ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Команијата за стратегиски комуникации од Белфаст, Северна Ирска, „Стратагем интернешнл“, ќе ѝ помага на македонската влада во кампањата чијашто цел е успешен ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Српскиот бизнисмен Богољуб Кариќ вчера организираше голема прослава на која неговиот син и трите ќерки склопија брак со своите избраници во криптата на „Свети ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Команијата за стратегиски комуникации од Белфаст Северна Ирска, „Стратагем интернешнл“, ќе ѝ помага на македонската влада во кампањата која има цел успешен ...
  сите 38 | | | веќе видена