Ким Кардашијан

  во

  Дизајнерката и модна икона, Викторија Бекам, изгледа одлучила да направи сè за да го запре стареењето на својата кожа, па за крема од сопствената крв издвојува ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Многу убавици од светот беа подложни на овој третман, а една од нив е контроверзната Ким Кардашијан! „В ампирскиот-лифтинг“, исто така познат како ПРП плазма ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Станува збор за укосници и шноли. Од оние наједноставни, до украсни, укосниците може да ви ја поправата фризурата за помалку од една минута. Трендот го ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Најпознатата старлетата на светот, 37-годишната Ким Кардашијан е една од познатите личности кои вложува во себе и својот изглед, а нејзините провокативно ...
  сите 9 | | | веќе видена

   Провокативниот сребрен комбинезон може да си дозволат да го облечат само жени со совршено тело, која го износи подобро? се најдобри другарки со години и ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Ким Кардашијан Вест повторно покажа колку сака да ги истакнува своите облини. Овој пат тоа го направи на 40-от роденден на пејачот Џон Леџенд, кој инаку е ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Пејачката Јелена Карлеуша важи за една од најстилизираните пејачки, а нејзиниот стил го копираат и на домашната, но и на светската сцена. И покрај тоа што ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Ким Кардашијан е позната по тоа дека сака скапи и луксузни работи, но нејзините божиќни подароци за девојченцата од семејствата Кардашијан -Џенер, предизвикале ...
  сите 11 | | | веќе видена

   Познатите личности се добри за многу работи. Најчесто нè забавуваат, понекогаш донираат дел од своите пари во добротворни цели. Нивните скандали се секогаш ...
  сите 6 | | | веќе видена

   Кога станува збор за задоволството во кревет, припадничките на понежниот пол се во предност. Просечниот машки оргазам трае околу шест секунди, додека ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Старлетата Анастасија Квитко се почесто е тема во светските таблоиди, а главно благодарејќи на своите заносни облини, но и фактот дека непрестано тврди дека е ...
  сите 16 | | | веќе видена