Ким

  во

  "Јас сум маж. Да на Меѓународниот ден на мажите 2018 се идентификувам со биолошкиот пол со кој сум роден", ја започна својата колумна за Дејли Меил, ...
  сите 11 | | | веќе видена

  "Јас сум маж. Да на Меѓународниот ден на мажите 2018 се идентификувам со биолошкиот пол со кој сум роден", ја започна својата колумна за Дејли Меил, ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Фимлот без овој главен актер сигурно не би бил толку популарен! Иако веќе не се надеваме дека ќе има трето продолжение на филмот “Сексот и градот”, ова не ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Никогаш, ама баш никогаш нема да погодиме дека старлетата изгледала вака кога била мала.View this post on InstagramBaby KA post shared by Kim Kardashian West ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Минатата есен се надевавме дека ќе имаме прилика да видиме трето продолжение на филмот „Сексот и градот“. Меѓутоа, изгледа дека оваа популарна приказна сепак ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Војникот кој што побегна од Северна Кореја во една ситуација која наликуваше на сцена од холивудските филмови, сега ја отвори душата и откри зошто побегна од ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Политички аналитичари се обидуваат да ни претстават како би изгледало кога сите светски лидери станат фудбалери. Кој политичар во зависност на политиката која ...
  сите 75 | | | веќе видена

  Многу светски лидери се "луди" по фудбалот, најважната споредна работа на светот. Германската канцеларка Ангела Меркел не ги пропушта важните натпревари на ...
  сите 75 | | | веќе видена

  Фран, брендот зад кој стои Фросина Ангеловска пред сè како моден дизајнер и како мејкап артист, веќе пет години се грижи за изгледот на многу жени. Можеме да ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Да, да и Северна Кореа има кафулиња! Додуша, малку се поинакви од остатокот на светот, но да не бидеме премногу критични… Земјата во која со децении владеат ...
  | | веќе видена

  Познатиот рапер по прв пат се огласи на социјалните мрежи откако поранешната девојка и мајката на неговите деца беше пронајдена мртва во својот стан. ...
  сите 14 | | | веќе видена