Киев

  во

  Украинскиот претседател Владимир Зеленски изјави дека разговарал со францускиот претседател Емануел Макрон, кој ја поддржал неговата иницијатива за обновување ...
  сите 63 | | | веќе видена

  Украинскиот претседател Володомир Зеленски синоќа изјави дека разговарал со својот француски колега Емануел Макрон, кој ја поддржал неговата иницијатива за ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Украинскиот претседател Володомир Зеленски синоќа изјави дека разговарал со својот француски колега Емануел Макрон, кој ја поддржал неговата иницијатива за ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Украинскиот претседател Володомир Зеленски синоќа изјави дека разговарал со својот француски колега Емануел Макрон, кој ја поддржал неговата иницијатива за ...
  сите 66 | | | веќе видена

  Фудбалерите на белградска Црвена Звезда не успеаја вечерва да го совладаат дански Копенхаген на домашен терен и да ја продолжат низата на одличните игри во ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Црвена Звезда на стадионот „Рајко Митиќ“ во Белград одигра нерешено 1:1 против Копенхаген, поволен резултат кој што повеќе им одговара на Данците. Пред крајот ...
  сите 60 | | | веќе видена

  Црвена ѕвезда ремизираше со 1-1 против Копенхаген во првиот дуел од двомечот во третото квалификациско коло во Лигата на шампионите. Црвено-белите сами се ...
  сите 62 | | | веќе видена

  Вчера беа одиграни пет нови реванш-дуели од третото квалификациско коло од Лигата на шампионите. Најинтерсно беше во Шведска, каде локалниот шампион АИК победи ...
  сите 42 | | | веќе видена