Киев

  во

  Денеска и утре ќе ги дознаеме преостанатите четири патници во четвртфиналето на Лигата на шампионите, екипите кои ќе им се приклучат на Ајакс, Манчестер ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Најмалку 15 полицајци се повредени во синоќешните судири со ултрадесничарски демонстранти кои се обиделе да попречат предизборен митинг на претседателот на ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Најмалку 15 полицајци се повредени во синоќешните судири со ултрадесничарски демонстранти кои се обиделе да попречат предизборен митинг на претседателот на ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Украинската полиција соопшти дека на вчерашните судири со ултрадесничарските демонстранти кои се обиделе да го попречат предизборниот митинг на украинскиот ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Најмалку 15 полицајци се повредени во синоќешните судири со ултрадесничарски демонстранти кои се обиделе да попречат предизборен митинг на претседателот на ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Украинската полиција соопшти дека на вчерашните судири со ултрадесничарските демонстранти кои се обиделе да го попречат предизборниот митинг на украинскиот ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Најмалку 15 полицајци се повредени во синоќешните судири со ултрадесничарски демонстранти кои се обиделе да попречат предизборен митинг на претседателот на ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Најмалку 15 полицајци се повредени во синоќешните судири со ултрадесничарски демонстранти кои се обиделе да попречат предизборен митинг на претседателот на ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Челси во четвртокот со 3:0 го победи Динамо Киев во четвртокот во меч од Лига Европа, во кој Вилијан постигна одличен гол од слободен удар, речиси идентичен со ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Вчера се одиграа првите натпревари од осминафиналето на Лига Европа. По терените на Стариот континент беше доста интересно и бевме сведоци на многу голови. ...
  сите 60 | | | веќе видена