Киев

  во

  „Безбедноста на новинарите во Европа – Кој го штити новинарството“ е тема на дебатата што ќе се одржи денеска во 12:30 часот во Кино Култура, во рамките на ...
  сите 4 | | | веќе видена

  „Безбедноста на новинарите во Европа – Кој го штити новинарството“ е тема на дебатата што ќе се одржи денеска во 12.30 часот во Кино Култура, во рамките на ...
  сите 7 | | | веќе видена

  „Безбедноста на новинарите во Европа – Кој го штити новинарството“ е тема на дебатата што ќе се одржи денеска во 12.30 часот во Кино Култура, во рамките на ...
  сите 8 | | | веќе видена

  „Безбедноста на новинарите во Европа – Кој го штити новинарството“ е тема на дебатата што ќе се одржи денеска во 12.30 часот во Кино Култура, во рамките на ...
  сите 11 | | | веќе видена

  „Безбедноста на новинарите во Европа – Кој го штити новинарството“ е тема на дебатата што ќе се одржи денеска во 12.30 часот во Кино Култура, во рамките на ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Караванот со 14.000 мигранти, кој од Централна Америка се движи кон САД е пример за технологијата на "шарените" револуции и протестите на плоштадот Мајдана, ...
  сите 61 | | | веќе видена

  Милан го забележа првиот пораз во Лига Европа во оваа сезона, откако инспирираниот Реал Бетис успеа да слави со 2:1 на гостувањето на „Сан Сиро“ за да ја ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Милан го забележа првиот пораз во Лига Европа во оваа сезона, откако инспирираниот Реал Бетис успеа да слави со 2:1 на гостувањето на „Сан Сиро“ за да ја ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Тимот на Динамо Киев на гостински терен славеше победа против Рен од 1:2, а на оваа средба видовме и еден навистина прекрасен погодок. Играчот на Украинците, ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Челзи лесно обезбеди нови три бода со убедливиот триумф од 3-1 над БАТЕ Борисов. „Сините“ имаат нов херој во тимот, младиот Рубен Лофтус-Чик постигна хет-трик, ...
  сите 22 | | | веќе видена

  УЕФА објави податок за тоа колку клубовите заработија во изминатиот циклус од Лигата на шампионите. Секако, најмногу заработи европскиот шампион, Реал Мадрид. ...
  сите 17 | | | веќе видена