Кетрин

  во

  Принцот Чарлс ги прослави својот јубилеен 70. роденден. По тој повод, британското кралско семејство објави неколку фотографии од семејниот албум. На две од ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Кадора овој пат реши да н ѐ едуцира и да н ѐ однесе наназад во историјата на францустиот дантел. Фустан од дантел од Кадора Францускиот дантел е творештво на ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Американскиот актер Мајкл Даглас за своите 50 години на холивудската сцена, доби своја ѕвезда на Патеката на славните, и тоа до онаа на својот легендарен татко ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Татко и син пронашле девојка што се загубила во шумски предел близу градот Хејден, САД, благодарение на знакот „помош“ (HELP), што таа го напишала на патеката ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Познатиот американски глумец Мајкл Даглас, со добивањето на ѕвезда на Булеварот на славните, денес прославил 50. години работа во шоубизнисот, покрај онаа која ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Глумецот Мајкл Даглас е почестен со ѕвезда на Холивудската патека на славните, а овој свечен животен момент го сподели со семејството. Овој славен американски ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Холивудската актерка може да им одржи лекција на многу помлади девојки. Познатата актерка Кетрин Зита Џонс му рече „не“ на стареењето! Убавата Кетрин се грижи ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Познатиот американски актер Мајкл Даглас ја прослави 50-годишнината во шоу бизнисот со добивање ѕвезда на холивудскиот Булевар на славните, покрај онаа која му ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Познатиот американски актер Мајкл Даглас ја прослави 50-годишнината во шоу бизнисот со добивање ѕвезда на холивудскиот Булевар на славните, покрај онаа која му ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Познатиот американски актер Мајкл Даглас ја прослави 50-годишнината во шоу-бизнисот со добивање ѕвезда на холивудскиот Булевар на славните, покрај онаа која му ...
  сите 12 | | | веќе видена