Кети

  во

  Вљубената двојка денот го поминала на плажа со нивото милениче, а вниманието го украла убавицата која во минијатурно бикни ги пленела погледите. Складна фигура ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Две жени во стомак го носеа истото бебе, добија жив и здрав син Ешли и Блис Колтер од Маунтин Спрингс во Тексас испишаа историја така што двете носеа исто бебе ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Ешли и Блис Колтер од Маунтин Спрингс во Тексас испишаа историја така што двете носеа исто бебе во стомак. Тие одеа на третман на вонтелесно оплодување за да ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Македонски краток филм „Воени кучиња“, на режисерите Пеце Здравковски и Бојан Соклевски, повторно е дел од интернационален натпревар за краткометражни филмови, ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Македонски краток филм „Воени кучиња“, на режисерите Пеце Здравковски и Бојан Соклевски, повторно е дел од интернационален натпревар за краткометражни филмови, ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Американскиот претседател, Доналд Трамп, на „Твитер“ ја објасни својата теорија за вистинските виновници за катастрофалниот пожар во Калифорнија. Како што ...
  сите 133 | | | веќе видена

  Американскиот претседател, Доналд Трамп, на Твитер ја објасни својата теорија за вистинските виновници за катастрофалниот пожар во Калифорнија. Како што ...
  сите 139 | | | веќе видена

   Иако има некои славни личности кои се обидуваат да се држат до сличен изглед, независно дали се на сцена или не, има и такви кои сакаат екстравагантност на ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Сите што предложија и гласаа за пристапување кон измена на Уставот со цел прoмена на името на државата и идентитетот на нацијата се соочуваат со долгогодишни ...
  сите 6 | | | веќе видена