Кентаки

  во

  Нов морничав предизвик се појави во Америка, а тоа е полевање и пиење на зовриена вода. Анџела Гут од Кентаки е уапсена откако не повикала итна помош за ...
  | | веќе видена

  Нов морничав предизвик се појави во Америка, а тоа е полевање и пиење на зовриена вода. Анџела Гут од Кентаки е уапсена откако не повикала итна помош за ...
  сите 3 | | | веќе видена

  На Фејсбук се појавија морничави фотографии од момче кое настрадало по предизвикот полевање со зовриена вода. Новиот страшен предизвик се појавил во Америка, а ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Нов морничав предизвик се појави во Америка, а тоа е полевање и пиење на зовриена вода. Анџела Гут од Кентаки е уапсена откако не повикала итна помош за ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Американецот Кори Волден наредната сезона ќе го носи дресот на Партизан, соопшти клубот од Белград на социјалните мрежи. Волден ги покрива позициите плејмејкер ...
  сите 51 | | | веќе видена

  Републиканскиот сенатор од американската сојузна држава Кентаки, Ренд Пол, има намера од името на американскиот претседател Доналд Трамп, со цел да се намалат ...
  сите 291 | | | веќе видена

  Жена ми секогаш вели дека сум многу среќен затоа што сум доволно познат за реакции од типот... „еј ти си тој типот од таа серија“, а не сум Бред Пит, кој ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Најголемото засилување за Лос Анџелес лејкерс, крилниот центар Ентони Дејвис, во својот нов клуб ќе носи дрес со бројот 3. Иако желба му беше да си ја задржи ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Нова статуа од Меланија Трамп се појави во нејзиното родно место во Словенија, а истата за кратко време предизвика бројни реакции. Статуата е дело на уметникот ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Пет лица се повредени во првата трка со бикови годинава на прославениот фестивал во шпанскиот град Памплона, јави во неделата јавниот сервис RTVE, цитирајќи го ...
  сите 27 | | | веќе видена