Кендис

  во

  Иако актерките од познатата серија „Сексот и градот“ доживејаа светска слава, снимањето не им останало во најдобро сеќавање. Серијата започна да се емитува ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Поминаа 22 години од емитувањето на првата епизода на „Сексот и градот“, во која бескомпромисно се зборуваше за женскиот оргазам, па и за сексот воопшто. Кери, ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Ѕвездата на „Црната вдовица“, Скарлет Јохансон смета дека притисокот да се биде слаб во Холивуд станал „многу пожесток“ последниве години. 35-годишната актерка ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Популарната манекенка позираше на сонце и го покажа своето фантастично тело на коешто многумина ѝ завидуваат. На јужноафриканската манекенка Кендис Свонпул ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Популарната манекенка позирала на сонце и го покажала своето фантастично тело на кое што многумина ѝ завидуваат. На јужноафриканската манекенка Кендис Свонпул ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Ангелот на Victoria’s Secret, исто така, стана и моден дизајнер, а нејзините костими за капење го воодушевија светот. Од бои, дизајни и модели, костимите за ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Били Зејн бил фотографиран во непрепознатливо издание на плажа во Малибу, додека се дружел со Овен Вилсон. Кариерата на холивудскиот актер Били Зејн ја ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Челси Фер, 10-годишно девојче од Конектикат, испратило повеќе од 1500 пакети за деца од домови за деца без родители. Секој пакет содржел работен прибор: ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Челси Фер, десетгодишно девојче од Конектикат, во текот на пандемијата од коронавирус испрати повеќе од 1.500 пакетчиња на деца кои престојуваат во домови за ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Веќе 4 години по ред овој модел на костим за капење е апсолутен хит помеѓу познатите дами, но и помеѓу бројните вљубенички во модата. Не сите жени се ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Веќе 4 години по ред овој модел на костим за капење е апсолутен хит помеѓу познатите дами, но и помеѓу бројните вљубенички во модата. Не сите жени се ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Дали сте се запрашале што мислат децата за вашите наставни методи? Бидејќи училиштата се затвораат во поголемиот дел од светот како резултат на пандемијата на ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Научно е докажано дека мажите кои имаат дебелки жени се посреќни од оние кои за свој сопатник избрале слаби. Иако многумина при изборна партнерката гледаат ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Летното сметање на времето во Европа почна вчера, кога стрелките на часовникот ги поместивме за еден час понапред. Многу студии докажале дека овој принцип му ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Славната манекенка и ангел на “Викторија Сикрет”, 31-годишната Кендис Свонпул, го покажала своето неверојатно секси тело додека уживала со својот најстар син ...
  сите 3 | | | веќе видена