Кејти

  во

  Актерката Кејти Холмс и 11 години постариот актер Џејми Фокс, конечно, ја открија својата долгогодишна врска пред јавноста, со романтичната прошетка на плажата ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Актерката Кејти Холмс и 11 години постариот актер Џејми Фокс, конечно, ја открија својата долгогодишна врска пред јавноста, со романтичната прошетка на плажата ...
  сите 4 | | | веќе видена

   Освен тоа што е познат како одличен глумец, Том Круз најмногу се поврзува со религијата под името скиентологија. Тој стана втор човек на водечкото место на ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Мел Б гостуваше во Лејт најт шоу на Џејмс Корден и откри дека сака Кејти Пери да ја замени Викторија Бекам на турнејата на „Спајс грлс“. 43-годишната пејачка ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Том Круз не бил во сериозна врска од 2012 година кога се разведе од Кејти Холмс. 56 годишниот глумец неодамна е уловен во друштво на мистериозна русокоса. Том ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Актерката Кејти Холмес, за црвениот тепих често бира раскошни креации, но вреча ѝ останала верна на класиката. И добро што го направила тоа, бидејќи успеала да ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Њујоршката недела на модата деновиве собра многу модни куќи и дизајнери. Меѓу нив е и познатиот американски бренд „Алиса + Оливија“, кој ја претстави својата ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Секоја сезона има своја “it” ташна, и се чини дека есенската ќе ја означи онаа што доживеа голем и неочекуван повраток. Седло ташната оваа година имаше големо ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Девојката претставена како Кејти пред неколку месеци стана апсолутен хит на Јутјуб. Иако во насловот на видеото стои дека таа едноставно сади цвеќе, нејзината ...
  сите 6 | | | веќе видена

  19-годишната Кејти Грант од Ирска е тинејџерка со Даунов синдром на која докторите ѝ предвидувале иднина обоена во најтемни бои. Но, таа е инспирација за ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Кејти Стаблфилд има 21 година и по обидот на самоубиство стана најмладата личност во Америка на која и е направена трансплантација на лицето. Таа помина долг и ...
  сите 2 | | | веќе видена

  21-годишната девојка која преживеала обид за самоубиство, стана најмладата личност во САД, која била подложена на операција за трансплантација по три години ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Таа некогаш беше една од најубавите жени во светот, омажена за Том Круз, со кого ја има ќерката Сури.Денес Холмс изгледа речиси непрепознатливо. Во еден ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Таа некогаш беше една од најубавите жени во светот, омажена за Том Круз, со кого ја има ќерката Сури. Денес Холмс изгледа речиси непрепознатливо. Во еден ...
  сите 7 | | | веќе видена