Кејт Мос

  во

  Дечкото на Кејт Мос за малку што не настрада пред почетокот на ревијата на Диор во Париз, бидејќи некој од обезбедувањето кое ја следело славната манекенка не ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Момчето на Кејт Мос доживеа непријатност пред почетокот на ревијата на Диор во Париз бидејќи некој од обезбедувањето, кое го следеше познатиот модел, не го ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Обезбедувањето направило необична грешка бидејќи не го препознале момчето со кое Кејт Мос се забавува од 2015-та година. Момчето на Кејт Мос “настрадало“ пред ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Обезбедувањето направило необична грешка бидејќи не го препознале момчето со кое Кејт Мос се забавува од 2015 година. Момчето на Кејт Мос „настрадало“ пред ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Од февруари, Мараја Кери е на турнеја низ неколку градови во САД и продолжи во Европа. Како што обиколката и е на самиот крај, Мараја Кери одлучи да го ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Овој хотел има долга историја на хедонизам , а огромен бројнафери се поврзани со него. така на пример познато е дека уште натали Вуд како малолетна во базенот ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Малолетните модели веќе нема да носат модели на Гучи, Сен Лорен и Александар Меквин на модни ревии, одлучи компанијата „Керинг“ и рече дека оваа одлука ќе ...
  | | веќе видена

  Промените во светот на моделството ги изненадија сите, а посебно бидејќи доаѓаат од најголемите имиња на водечката модна сцена. Малолетните манекенки повеќе ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Јавна тајна е дека многу познати личности конзумираат различни опијати и додека некои отворено го признаваат својот порок, други никогаш не сакале да признаат, ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Британскиот супермодел и една од најуспешните манекенки на сите времиња наводно драматично го променила својот стил на живот пред 18 месеци и оттогаш е трезна, ...
  сите 8 | | | веќе видена

   Во исчекување на 71-то издание на Мет Гала, кое ќе се одржи вечерва по полноќ, се потсетуваме на најхрабрите аутфити во кои славните се појавиле. Секоја ...
  сите 83 | | | веќе видена

   Познатите брендови сè повеќе соработуваат со децата на славните личности. Иако не биле толку многу експонирани во младоста, денес се појавуваат на постерите ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Британскиот супермодел и една од најуспешните манекенки на сите времиња наводно драматично го променила својот стил на живот пред 18 месеци и оттогаш е трезна, ...
  сите 2 | | | веќе видена