Кејт Мидлтон

  во

  Скандал го тресе кралското семејство. Имено, како што пренесуваат медиумите, Меган Маркл и принцот Хари одлучиле да ја напуштат Кенсингтонската палата, бидејќи ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Скандал го тресе кралското семејство. Имено, како што пренесуваат медиумите, Меган Маркл и принцот Хари одлучиле да ја напуштат Кенсингтонската палата, бидејќи ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Скандал го тресе кралското семејство. Имено, како што пренесуваат медиумите, Меган Маркл и принцот Хари одлучиле да ја напуштат Кенсингтонската палата, бидејќи ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Иако делуваат како совршено и хармонично семејство, Кејт Мидлтон и принцот Вилијам исто така понекогаш се соочуваат со проблеми кога е во прашање воспитувањето ...
  сите 8 | | | веќе видена

  И покрај тоа што принцот им наредил на вработените во кралската палата да и дадат на Меган се што ќе посака , кралицата и забранила да носи круна од смарагди. ...
  сите 34 | | | веќе видена

   Поранешната актерка, а сега војвотка од Сасекс, станува навистина влијателна стилска икона помеѓу девојките и жените низ целиот свет. Освен што помага во тоа ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Принцот Хари и Меган Маркл веќе размислуваат за нивниот семеен живот по раѓањето на нивното прво дете, а голем проблем моментално за нив, пишуваат британските ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Кејт Мидлтон и Меган Маркл вчеравечер присуствувале на годишен кралски настан. За таа прилика војвотките одлучиле да се подготват како вистински принцези, па ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Кралското семејство е симбол на Велика Британија е и едно од најомилените и најпознати семејства во светот. Неодамна англичаните направија анкета за тоа кој ...
  сите 34 | | | веќе видена

   Меган Маркл и Кејт Мидлтон откако влегоа во кралското семејство, многу брзо ги добија титулите на стилски икони чии модни потези ги следи целиот свет. Од ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Бременоста на Меган Маркл веќе со недели ги полни страниците на британските таблоиди, а обожавателите на кралското семејство сакаат да го знаат секој детаљ. ...
  сите 34 | | | веќе видена

   Меган Маркл ги обожава дизајнерските чевли на Маноло Бланик, а Бланик пак, ја обожава неa. Во интервју за „Footwear News“, тој отворено зборувал за тоа што ...
  сите 34 | | | веќе видена