Кејт

  во

   Кое е основното правило за воспитување на децата на кралицата на Шпанија, а кое на принцезата од Данска? Правилното одгледување на децата е главната грижа ...
  сите 15 | | | веќе видена

   Вистински талентираните актерки се подготвени да прифатат секаква улога, а колку е потешка, толку поголем предизвик им претставува. Дури и кога улогата бара ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Меган Маркл за ручекот со директорот за комуникација од Кенсингтонската палата, Кристијан Џоунс, облекла неочекуван лежерен стајлинг. Иако во изминатата година ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Повеќе од пет милиони корисници на социјалните мрежи досега ги комбинираа фотографиите од 2009 година со фотографии од 2019 поради предизвикот кој ги зафати ...
  сите 5 | | | веќе видена

   Сите имаме по некој талент, но какви таленти се кријат кај членовите на британското кралско семејство? Покрај тоа што се вклучени во кралските должности, тие ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Кејтлин Мери Џенер ги насмеа фановите до солзи, со прифаќање на „10 години предизвик“, кампањата која деновиве е се поактуелна на социјалните мрежи. Кејтлин, ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Кејт Мос пред два дена го прослави својот 45 роденден, а помина една година откако не пие повеќе алкохол. Некогаш познатата манекенка на светот беше позната по ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Крем од крв е новиот козметички хит во светот, кој ефикасно го спречува создавањето на брчките и го стимулира колагенот. Модната дизајнерка и поранешната ...
  сите 19 | | | веќе видена