Кавказ

  во

  Чеченскиот лидер Рамзан Кадиров му подари „мерцедес-бенц“ на петгодишното чеченско момче кое постави рекорд со 4.105 склека, а потоа побара од момчето да вежба ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Чеченскиот лидер Рамзан Кадиров му подари „мерцедес-бенц“ на петгодишното чеченско момче кое постави рекорд со 4.105 склека, а потоа побара од момчето да вежба ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Кадиров му подари „мерцедес“ на петгодишниот „чеченски Шварценегер” кој постигна рекорд со 4.105 склека Чеченскиот лидер Рамзан Кадиров му подари ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Кравјото кисело млеко има позитивни ефекти на подобрувањето на имунитетот и јакнењето на целокупниот организам… Русите се познати како љубители на ферментирани ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Руската Федерална служба за безбедност соопшти дека уапсила еден човек кој носел злато во вредност од половина милион долари во својот ранец во регионот ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Помошникот државен секретар во Бирото за европски и евроазиски прашања на САД Вес Мичел изјави дека американските ривали го прошируваат своето политичко, воено ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Помошникот државен секретар во Бирото за европски и евроазиски прашања на САД Вес Мичел изјави дека американските ривали го прошируваат своето политичко, воено ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Помошникот државен секретар во Бирото за европски и евроазиски прашања на САД Вес Мичел изјави дека американските ривали го прошируваат своето политичко, воено ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Помошникот државен секретар во Бирото за европски и евроазиски прашања на САД Вес Мичел изјави дека американските ривали го прошируваат своето политичко, воено ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Помошникот државен секретар во Бирото за европски и евроазиски прашања на САД Вес Мичел изјави дека американските ривали го прошируваат своето политичко, воено ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Две момчиња кои делеле флаери за референдумот биле физички нападнати денескаво Тетово. Ова е првиот насилен инцидент во врска со претстојниот референдум во ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Премиерот Зоран Заев и криминалниот картел на власт не работат во интерес на граѓаните и државата, туку само за себе и бизнисите на своите блиски, ова на ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Две момчиња кои делеле флаери за референдумот биле физички нападнати денескаво Тетово, дознава НетПрес. Ова е првиот насилен инцидент во врска со ...
  сите 32 | | | веќе видена