Кавадарци

  во

  Можеби македонските граѓани кои се учесници во сообраќајни несреќи и некако ќе успеат да ги остварат своите права пред полицијата и судовите во градовите каде ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Почитувани Студенти , ИМАМЕ ОТВОРЕНА ПОКАНА ЗА ВАС ДА ДОЈДЕТЕ И ДА ВЕ ИНФОРМИРАМЕ ЗА НАЈНОВИТЕ КРЕДИТНИ МОЖНОСТИ кои во соработка со Стопанска Банка А.Д – ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Возач од Кавадарци бил тешко повреден откако со автомобилот што го управувал излетал од патот и паднал во река, вчера вечерта во близина на Кавадарци. Според ...
  сите 39 | | | веќе видена