Катланово

  во

  Намалена видливост поради појава на магла во раните утрински часови од 100 до 150 метри има на патниот правец Скопје – Катланово, а до 100 метри на патот ...
  сите 45 | | | веќе видена

  Сообраќајот на државните патишта се одвива по суви коловози. Намалена видливост поради појава на магла во раните утрински часови од 100 - 150 метри има на ...
  сите 45 | | | веќе видена

  За сите оние кои тргнуваат од Скопје кон Велес, или во обратен правец, АМСМ препорачува внимателно возење поради појава на утринска магла, по што видливоста е ...
  сите 45 | | | веќе видена

  Намалена видливост поради појава на магла во раните утрински часови од 100 до 150 метри има на патниот правец Скопје – Катланово, а до 100 метри на патот ...
  сите 45 | | | веќе видена