Катар

  во

  Авганистанските талибанци денеска соопштија дека ги откажуваат планираните мировни преговори со американски претставници во Катар поради несогласување за ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Авганистанските талибанци денеска соопштија дека ги откажуваат планираните мировни преговори со американски претставници во Катар поради несогласување за ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Авганистанските талибанци денеска соопштија дека ги откажуваат планираните мировни преговори со американски претставници во Катар поради несогласување за ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Авганистанските талибанци денеска соопштија дека ги откажуваат планираните мировни преговори со американски претставници во Катар поради несогласување за ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Тотенхем – Челзи (21 часот) По третото коло во ФА купот, Тотенхем и Челзи повторно ќе играат натпревар од куп, но овојпат во рамките од полуфиналето на Лига ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Претставници на авганистанските талибанци и на САД в среда ќе почнат дводневни мировни преговори во Катар, но на нив нема да има претставници од властите во ...
  сите 9 | | | веќе видена