Катар

  во

  Според пишувањата на „Тајмс“, Жозе Мурињо не смее пред медиумите да говори за отказот од Манчестер јунајтед, во спротивно Португалецот ќе остане без неколку ...
  сите 38 | | | веќе видена

  Жозе Мурињо „лапна" 15 милиони фунти за отказот од Манчестер јунајтед, но може да остане без неколку милиони доколку открива сочни детали од разделбата со ...
  сите 47 | | | веќе видена

  30- годишниот  Христијан,кој живее во Мелбурн, веќе подолго време е атракција на аеродромите низ целиот свет. Младиот музичар на светските аеродроми со својата ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Жозе Мурињо ќе работи како коментатор за „Беин Спорт“, но ќе мора да внимавма што зборува бидејќи будно ќе го следат адвокати на Манчестер Јунајтед. Мурињо ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Не помина ни еден месец, откако Жозе Мурињо доби отказ од Манчестер јунајтед, а Португалецот веќе најде нова работа. „Специјалниот“ потпишал договор со ...
  сите 52 | | | веќе видена

  Ракометната репрезентација на Србија претрпе уште еден пораз на Мундијалот во Германија и Данска, откако немаше сили за надигрување против Бразил 22:24 со што ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Фаворитите на Светското првенство во Германија и Данска немаа проблеми да ги забележат третите победи во третото коло на Мундијалот и да обезбедат пласман во ...
  сите 34 | | | веќе видена