Катар

  во

  Фудбалерот кој мака мачеше со повреди веројатно е дека за прв пат во својата кариера ќе игра надвор од својата земја, на повидок негов трансфер во Италија. ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Twitter денеска отстрани илјадници сметки од Србија, Египет, Хондурас, Индонезија и Саудиска Арабија за постапување според владини директиви или за промовирање ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Твитер денеска отстрани илјадници сметки од Србија, Египет, Хондурас, Индонезија и Саудиска Арабија за постапување според владини директиви или за промовирање ...
  сите 11 | | | веќе видена

  На профилот “Twitter Safety“ објавено е дека се тргнати профили кои се поврзани со активностите кои се во спротивност со правилата кои важат за оваа друштвена ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Твитер денеска отстрани илјадници сметки од Србија, Египет, Хондурас, Индонезија и Саудиска Арабија за постапување по владини директиви или за промовирање на ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Twitter денеска отстрани илјадници сметки од Србија, Египет, Хондурас, Индонезија и Саудиска Арабија за постапување според владини директиви или за промовирање ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Твитер денеска отстрани илјадници сметки од Србија, Египет, Хондурас, Индонезија и Саудиска Арабија за постапување според владини директиви или за промовирање ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Тие инсистираат да се игра за време на летото и да се заврши актуелната сезона бидејќи не сакаат да останат без милијарда евра поради ТВ правата. Освен тоа, ...
  сите 89 | | | веќе видена

  Чави ја напушти Барселона во 2015 година и се пресели во Катар, каде што кратко време играше во редовите на Ал-Сад, пред да ја преземе клупата на истиот клуб. ...
  сите 80 | | | веќе видена

  Најголемиот руски производител на нафта „Роснефт“ ги заврши операциите во Венецуела и го продаде бизнисот на земјата на руската влада, соопштија претставници ...
  сите 81 | | | веќе видена

  Тренерот на Олимпик Марсеј, Андре Вијаш Боаш, даде интересен коментар околу завршувањето на сезоната. Сите првенства се суспендирани, но Португалецот смета ...
  сите 149 | | | веќе видена