Каталонија

  во

  Шпанскиот министер за надворешни работи, Жозеп Борељ, изјави дека е многу повеќе загрижен за единството на Велика Британија отколку на Шпанија. Како што тој ...
  сите 263 | | | веќе видена

  Шпанскиот министер за надворешни работи, Жозеп Борељ, изјави дека е многу повеќе загрижен за единството на Велика Британија отколку на Шпанија.Како што тој ...
  сите 263 | | | веќе видена

  Шпанскиот министер за надворешни работи, Жозеп Борељ, изјави дека е многу повеќе загрижен за единството на Велика Британија отколку на Шпанија. Како што тој ...
  сите 263 | | | веќе видена

  Шпанскиот министер за надворешни работи, Жозеп Борељ, изјави дека е многу повеќе загрижен за единството на Велика Британија отколку на Шпанија. Како што тој ...
  сите 263 | | | веќе видена

  Шпанскиот министер за надворешни работи, Жозеп Борељ, изјави дека е многу повеќе загрижен за единството на Велика Британија отколку на Шпанија. Како што тој ...
  сите 263 | | | веќе видена

  Икер Касилјас беше еден од миротворците кои се обидуваа да ја смират тензијата на најжестоките „Ел Класико“ дуели кои добија значење на фудбалска војна во ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Барселона и Наташа Андонова излегоа како победници од големото шпанско дерби против Атлетико Мадрид кое вечерва се одигра на Миниестади. Клубот од Каталонија ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Екипата на Хувентуд пропушти голема можност да дојде до нова победа во елитното друштво во Шпанија или поточно вечерва претрпе пораз од Фуенлабрада од 88-78 и ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Генералниот менаџер на Барселона, Пеп Сегура со последната изјава веројатно повторно ќе ги аткуелизира гласините за евентуално враќање на Нејмар на „Ноу Камп“. ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Причините се целосно нефудбалски. Натпреварот помеѓу Хрватска и Шпанија од Лигата на Нации донесе многу возбудувања, како на теренот така и надвод од него. ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Усман Дембеле во последните неколку дена се најде на удар на шпанските медиуми и дел од легендите на Барселона поради тоа што покажа недисциплина во текот на ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Усман Дембеле во последните неколку дена се најде на удар на шпанските медиуми и дел од легендите на Барселона поради тоа што покажа недисциплина во текот на ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Хосеп Марија Мингуелја засекогаш ќе биде значаен дел од историјата на Барселона, од едноставна причина што искусниот фудбалски работник беше човекот кој го ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Хосеп Марија Мингуелја засекогаш ќе биде значаен дел од историјата на Барселона, од едноставна причина што искусниот фудбалски работник беше човекот кој го ...
  сите 23 | | | веќе видена