Кастро

  во

  Пријателите открија дека младиот играч за врска на Ливерпул, Фабињо пропуштал тренинзи поради одење во црква и се што правел, правел во „договор со Бог“. ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Претседателот на Севиља, Хосе Кастро соопшти дека Реал Мадрид ќе ја искористи опцијата да го врати Маријано Диаз од Лион, и сега само се чека играчот да се ...
  сите 65 | | | веќе видена

  Од таборот на Севиља потврдија дека Реал Мадрид ќе ја искористи опцијата да го врати Маријано Дијаз и се чудат зошто „Кралевите" се решиле на еден ваков чекор ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Хулен Лопетеги извесно време правеше притисок врз Флорентино Перез за доведување нов напаѓач во тимот, а иако беше „јавна тајна“ дека прв избор на новиот ...
  сите 73 | | | веќе видена

  Со натпреварот меѓу Баерн Минхен и Хофенхајм од 20,30 часот вечерва започнува новата сезона во Бундеслигата. По неуспехот на репрезентацијата на Мундијалот ...
  сите 19 | | | веќе видена

   По неуспехот на репрезентацијата на Мундијалот 2018, во Германија со нетрпение го чекаат стартот на првенството, кое и оваа година ќе биде доминирана од ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Со натпреварот меѓу Баерн Минхен и Хофенхајм од 20,30 часот вечерва започнува новата сезона во Бундеслигата. По неуспехот на репрезентацијата на Мундијалот ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Со натпреварот меѓу Баерн Минхен и Хофенхајм од 20,30 часот вечерва започнува новата сезона во Бундеслигата. По неуспехот на репрезентацијата на Мундијалот ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Со натпреварот меѓу Баерн Минхен и Хофенхајм од 20,30 часот вечерва започнува новата сезона во Бундеслигата. По неуспехот на репрезентацијата на Мундијалот ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Со натпреварот меѓу Баерн Минхен и Хофенхајм од 20,30 часот вечерва започнува новата сезона во Бундеслигата. По неуспехот на репрезентацијата на Мундијалот ...
  сите 45 | | | веќе видена

  Во Куба денес започнува расправа за новиот нацрт на Уставот кој вклучува признавање на правото за приватна сопственост и можност за легализација на ...
  сите 4 | | | веќе видена

  На Куба денеска почнува дебата за новиот нацрт-устав, кој вклучува и признавање на правото на приватна сопственост и можност за легализирање на истополовите ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Во Куба денеска почнува дебата за новиот нацрт-устав, кој вклучува и признавање на правото на приватна сопственост и можност за легализирање на истополовите ...
  сите 8 | | | веќе видена

  На Куба денеска почнува дебата за новиот нацрт-устав, кој вклучува и признавање на правото на приватна сопственост и можност за легализирање на истополовите ...
  сите 9 | | | веќе видена