Касиљас

  во

  Во дербито на „Енфилд" Ливерпул во самиот финиш успеа да го совлада ПСЖ (3:2). Во текот на првото полувреме „Редси" водеа со погодоците на Стариџ и Милнер од ...
  сите 57 | | | веќе видена

  Капитенот на Реал Мадрид, Серхио Рамос, го искажа своето неодобрување на изјавите на Антоан Гризман од ривалот Атлетико дека е на исто ниво како она на Лионел ...
  сите 40 | | | веќе видена

  Капитенот на Реал Мадрид, Серхио Рамос, го искажа своето неодобрување на изјавите на Антоан Гризман од ривалот Атлетико дека е на исто ниво како она на Лионел ...
  сите 40 | | | веќе видена

  Капитенот на Реал Мадрид, Серхио Рамос, го искажа своето неодобрување на изјавите на Антоан Гризман од ривалот Атлетико дека е на исто ниво како она на Лионел ...
  сите 40 | | | веќе видена

  Капитенот на Реал Мадрид, Серхио Рамос, го искажа своето неодобрување на изјавите на Антоан Гризман од ривалот Атлетико дека е на исто ниво како она на Лионел ...
  сите 40 | | | веќе видена

  Голманот на Реал Мадрид, Кејлор Навас брзо се огласи откако Белгијанецот Тибо Куртоа пристигна во Реал Мадрид. Според многумина Навас ќе го напушти клубот, но ...
  сите 58 | | | веќе видена

  Ико станува збор за подготовки за новата сезона, атмосферата во Манчестер Јунајтед е веројатно најлоша помеѓу премиерлигашките клубови. Тимот на Мурињо веќе ...
  сите 11 | | | веќе видена