Касиљас

  во

  По три години врска и три деца, вчера, на свечена церемонија која се одржа во Севиља, 33 годишниот шпански фудбалер Серхио Рамос се ожени со 41 годишната тв ...
  сите 45 | | | веќе видена

  Капитенот на Реал Мадрид, Серхио Рамос ќе се венча викендов во Севилја, а повика дури 500 гости на венчавката со Рубен Пилар. „Марка“ пишува дека меѓу гостите ...
  сите 45 | | | веќе видена

  Еден од најдобрите светски дефанзивци и долгогодишен капитен на Реал Мадрид Серхио Рамос оваа сабота конечно се жени. Велиме конечно затоа што Рамос со својата ...
  сите 45 | | | веќе видена

  Серхио Рамос следниот викенд ќе прави венчавка во Севиља, а на церемонијата се поканети дури 500 гости. Интересно, еден од тие 500 поканети нема да биде ...
  сите 45 | | | веќе видена

  Еден од најдобрите светски дефанзивци и долгогодишен капитен на Реал Мадрид Серхио Рамос оваа сабота конечно се зени. Велиме конечно затоа што Рамос со својата ...
  сите 45 | | | веќе видена