Картер

  во

  Според анкета на синџирот кино-сали Шоукејс, „Бегство од Шошенк“ е најдобар филм во последните 30 години, Том Хенкс е најдобар глумец, а Џуди Денч – најдобра ...
  сите 14 | | | веќе видена

  „Езерџиите" за малку ќе прокоцкаа победа откако дозволија Атланта да се врати од -15, Леброн Џејмс со забивање и Чендлер со блокада донесоа победа од ...
  сите 83 | | | веќе видена

  Ова е поучна приказна за двајца млади која ќе ве натера да размислите. Животот е краток и не треба да ги гледаме другите од високо само поради нивната ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Ако мачите мака со парите, се прашувате кога и вам ќе ви тргне во живтот, пробајте со овие трикови. Многумина тврдат дека функционира. Фенг шуи е древна ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Мака мачите со пари – направете ги овие работи и ќе ви се подобри финансиската состојба Многумина тврдат дека ова функционира. Фенг Шуи е древна кинеска ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Меѓународниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ, Владимир Ѓорчев, во рамките на европскиот политички самит на ИРИ, оствари поголем број на билатерални средби, меѓу кои со ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Меѓународниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ, Владимир Ѓорчев, во рамките на европскиот политички самит на ИРИ, оствари поголем број билатерални средби, меѓу кои со ...
  сите 6 | | | веќе видена