Карлос Тевез

  во

  Карлос Тевез се врати во својата матична Бока Јуниорс и повторно може да ужива во фудбалот по катастрофалната етапап која ја имаше во Кина, но ако искусниот ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Карлос Тевез, кој имаше прилика да игра и покрај Лео Меси и покрај Кристијано Роналдо беше запрашан за споредба помеѓу двајцата фудбалери, напаѓачот само го ...
  сите 106 | | | веќе видена

  Карлос Тевез, кој имаше прилика да соработува со двајцата најдобри фудбалери на денешницата Лео Меси и Кристијано Роналдо, направи интересна споредба помеѓу ...
  сите 86 | | | веќе видена

  Карлос Тевез одлучи да се врати во својата матична Бока Јуниорс по ужасната етапа на спортски план која ја имаше во Кина, но она со што искусниот 34-годишен ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Карлос Тевез одлучи да се врати во својата матична Бока Јуниорс по ужасната етапа на спортски план која ја имаше во Кина, но она со што искусниот 34-годишен ...
  сите 46 | | | веќе видена