Карлос

    во

    Претседателот на јапонскиот произведувач на автомобили Нисан моторс, Карлос Госн е уапсен поради финансиски малверзации, јави Би-Би-Си. Компанијата соопшти ...
    сите 27 | | | веќе видена

    Марта Ортега (34), ќерката на сопственикот на уличниот бренд „Зара“, Амансио Ортега, викендов се омажи за своето долгогодишно момче, Карлос Торета (35). Иако, ...
    сите 5 | | | веќе видена