Карло Анчелоти

  во

  Начинот на кој Жозе Мурињо им одговори на навивачите на Јувентус на провокациите е тема за која овие денови се пишува во медиумите. Во текот на натпреварот, ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Светската спортска јавност и фудбалските експерти останаа поделени за реакцијата која ја имаше Жозе Мурињо по крајот на мечот меѓу Јувентус и Манчестер ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Светската спортска јавност и фудбалските експерти останаа поделени за реакцијата која ја имаше Жозе Мурињо по крајот на мечот меѓу Јувентус и Манчестер ...
  сите 13 | | | веќе видена