Каприо

  во

  Леонардо ди Каприо денес е една од најголемите ѕвезди во Холивуд. Жените од целиот свет сонуваат за овој оскаровец. Но, дали се сеќавате на неговите ...
  сите 3 | | | веќе видена

  "Има проблеми со дишењето и болка во градите", ѝ велел мажот на Итната помош, тврди американскиот "TMZ". Барт Рејнолдс почина вчера на 82-годишна возраст од ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Актерот и оскаровец кој во, но и надвор од Холивуд важи за еден од најголемите заводници и најпосакувани ергени, Леонардо Ди Каприо, е познат како кршач на ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Холивудската ѕвезда , Оскаровецот Леонардо Ди Каприо се чини дека е на чекор до женачка. Познатиот кршач на женските срца , изгледа дека е подговтвен за брак ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Леонардо Ди Каприо (43) наскоро би требало да застане пред олтар. Холивудскиот актер веќе осум месеци е во врска со манекенката Камила Морон , а ако се суди ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Доколку може да им се верува на пишувањата на светските медуми, познатиот актер Леонардо ди Каприо наскоро би требало да застане пред олтар. Тој веќе осум ...
  сите 14 | | | веќе видена