Камерон

  во

  Американскиот филм „Титаник“, го освоил светот пред 21 година. Премиерно е прикажан на 18-ти ноември, 1997-ма година, а после тоа ги преполнил кино салите ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Тие се славни, богати и убави, но се чини дека не внимаваат многу на својата хигиена. Иако за многумина дезодорансот е нешто без што не излегуваат од дома, ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Според анкета на синџирот кино-сали Шоукејс, „Бегство од Шошенк“ е најдобар филм во последните 30 години, Том Хенкс е најдобар глумец, а Џуди Денч – најдобра ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Шрек, одиме од почеток! Гледавме четири анимирани филмови за Шрек и Фиона, а сега ќе ги гледате … Шрек и Фиона. Со задоволство ќе „проголтаме“ уште едно ...
  | | веќе видена

  Викторија Бекам изградила многу угледен бренд кој станал омилен избор на бројни ѕвезди, како што се Бијонсе, Гвинед Палтроу и Камерон Диаз. Но, славната дама ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Познатиот американски глумец Мајкл Даглас, со добивањето на ѕвезда на Булеварот на славните, денес прославил 50. години работа во шоубизнисот, покрај онаа која ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Глумецот Мајкл Даглас е почестен со ѕвезда на Холивудската патека на славните, а овој свечен животен момент го сподели со семејството. Овој славен американски ...
  сите 5 | | | веќе видена

   На убавата црнокоса годините не ѝ можат ништо, а таа и Мајкл Даглас и по 18 години брак се вљубени како на првиот ден. Кетрин Зита-Џонс се појави со сопругот ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Американскиот филм „Титаник“, го освоил светот пред 21 година. Премиерно е прикажан на 18-ти ноември, 1997-ма година, а после тоа ги преполнил кино салите ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Иако помина само еден месец откако Гвинет Палтроу му рече "да" на избраникот, продуцентот Бред Фалчук, дури сега одлучи да им ги покаже фотографиите на ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Иако помина само еден месец откако Гвинет Палтроу му рече "да" на избраникот, продуцентот Бред Фалчук, дури сега одлучи да им ги покаже фотографиите на ...
  сите 2 | | | веќе видена