Каква

  во

  Цеца ќе биде совршена свекрва но под еден услов!Веста дека Вељко Ражнатовиќ се верил двојката Богдана одекна како бомба. Идната свекрва, фолк дивата Светлана ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Последниот преживеан француски разбојник на 70-тите години, Жерард Форе ја објавил книгата "Париски дилер" во која зборува за француските политичари кои ...
  | | веќе видена

  Поранешниот играч на Барселона, Интер и ПСЖ, Тиаго Мота во разговор со Газета дело Спорт ја раскажа својата фудбалска филозофија како тренер и изненади со ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Очигледно беше дека со заминувањето на Кристијано Роналдо, Реал Мадрид ќе мора да прави некакви промени. Лошиот старт на сезоната и врачениот отказ на Јулен ...
  сите 78 | | | веќе видена

  На почетокот на втората недела во пресметковниот период на Рeгулаторната комисија за енергетика, доби вести пристигнуваат од берзата во Лондон. Големиот пад на ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Очигледно беше дека со заминувањето на Кристијано Роналдо, Реал Мадрид ќе мора да прави некакви промени. Лошиот старт на сезоната и врачениот отказ на Јулен ...
  сите 78 | | | веќе видена

  Каде и да се свртиме, во регионот не се живее баш најдобро, а се поточна се покажува изреката „колку појужно, толку потажно", анализираат медиуми од регионот. ...
  сите 21 | | | веќе видена